Archimedesstraat 13 Terneuzen € 299.500,- K.K.
427m3
254m2
4
121m2
C
1972

In de rustige en kindvriendelijke woonwijk “Serlippens” ligt deze moderne en instap klare royale hoekwoning met 4 slaapkamers, luxe keuken, moderne badkamer en fraaie tuin met overkapping, vrijstaande garage en achterom.
Deze royale woning is gelegen in een verkeersluw gedeelte van de rustige en gewilde woonwijk “Serlippens” met voorzieningen en de Scheldedijk op wandelafstand.
De modern afgewerkte woning is instap klaar en voorzien van kunststof en houten kozijnen met grotendeels dubbele beglazing, rolluiken en grote schuifpui naar de tuin.
Voorzieningen als een supermarkt en basisschool (met crèche) zijn op korte afstand te bereiken.


Ook de Westerscheldedijk met zijn mooie fiets- en wandelpaden en het centrum van Terneuzen zijn op korte afstand gelegen.

Begane grond

Entree in de hal met garderobe, modern hangtoilet met fonteintje, trap naar de 1e verdieping en berging/trappenkast waar tevens de vernieuwde meterkast is geplaatst.
De sfeervolle ruime doorzon woonkamer (30m2) met half open keuken heeft aan de voorzijde zicht op een bosschage, waardoor privacy gegarandeerd is.
Vanuit de woonkamer is via de grote schuifpui de tuin bereikbaar en is er een heerlijke hoeveelheid licht. De luxe keuken is in U-opstelling geplaatst en biedt zicht op de tuin.
De keuken is compleet uitgevoerd en voorzien van inbouwapparatuur zoals gaskookplaat met wokbrander, oven, koelkast, vaatwasmachine en close-in boiler.

1e verdieping

Overloop met 3 ruime slaapkamers (8m², 14m² & 15m²), badkamer en vaste trap naar de 2e verdieping. De kleine slaapkamer is momenteel in gebruik als wasruimte, hier bevinden zich de witgoed aansluitingen. De moderne badkamer is fraai betegeld en uitgevoerd met inloopdouche, 2e hangtoilet en wastafelmeubel met handdoekenradiator.

2e verdieping

Overloop met berging en toegang tot de 4e slaapkamer met dakkapel. In de berging bevindt zich HR-combiketel (Remeha 2015).
De ruime 4e slaapkamer heeft achter het knieschot nog veel praktische bergruimte.

Tuin

De onderhoudsvriendelijke tuin is mooi aangelegd met diverse terrassen, overkapping, vijver en is rondom voorzien van een schutting met zijpoort.
Vanuit de tuin is de vrijstaande garage met elektrische sectionaaldeur en oprit bereikbaar.


C

Wilt u een notitie aanmaken bij dit object of wilt u deze volgen, maak dan gratis een (zoek) profiel aan om van deze en meer extra's te profiteren!

Reageer direct Delen op Facebook Download brochure

Plattegrond

Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding

Kadaster

Kadaster afbeelding

Bezichtigen

Aanvraag Bezichtiging: Archimedesstraat 13 - 4532le - 299.500,- K.K.


Welke kleur heeft onderstaande 'Verstuur' knop?