Puttingstraat 33 Sint Jansteen € 315.000,- K.K.
461m3
163m2
3
126m2
A
2019

In het pittoreske Sint Jansteen mogen wij deze prachtige tussenwoning aanbieden. Deze woning biedt alles wat je zoekt: ruimte, comfort en een duurzame levensstijl. Met drie slaapkamers, een inloopkast en een onderhoudsvriendelijke tuin, is dit de ideale woning van jou en je gezin.


Sint Jansteen is een gezellig dorp vlak aan de grens met België. Met een basisschool, supermarkt en diverse winkels en horecagelegenheden is het leuk wonen in Sint Jansteen. Ook vind je hier diverse sportieve voorzieningen, zoals voetbal, tennis en boogschieten. Op een paar fietsminuten afstand ligt de historische vestingstad Hulst en Antwerpen en Gent bereik je met de auto binnen een half uur.

Begane grond

Bij binnenkomst in de hal vind je rechts de meterkast en het toilet met fonteintje. Vanuit de hal kom je in de ruime woonkamer welke voldoende ruimte biedt voor ontspanning en entertainment. De trapkast is ideaal voor het zetten van de stofzuiger en het opslaan van voorraad. De open indeling van de keuken zorgt voor een naadloze verbinding met de woonkamer. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, een combi oven/magnetron, vaatwasser en afzuigkap.


De vloer in de woonkamer is bekleed met hetzelfde pvc als in de gang. De kozijnen in de woning zijn van kunststof en voorzien van triple glas. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de diepe tuin. De grote raampartij zorgt voor veel natuurlijk licht, waardoor de woonkamer een warme en uitnodigende sfeer heeft.

1e verdieping

Met de betonnen vaste trap bereik je de overloop. Zowel op de overloop als in de slaapkamers ligt een nette pvc-vloer. Op deze verdieping vind je twee slaapkamers, een inloopkast en een moderne badkamer. Elke slaapkamer is voorzien van grote ramen, waardoor er ook hier veel natuurlijk licht binnen komt. De inloopkast beschikt over ruime, praktisch ingerichte kasten waar je al je kleding en accessoires georganiseerd kunt opbergen. De badkamer is uitgerust met hoogwaardig sanitair, zoals een ruime douche, dubbel wastafelmeubel, een handdoekradiator en een tweede toilet.

2e verdieping

Ook de tweede verdieping bereik je met een vaste trap. De vloer is voorzien van een net tapijt. De kamer is heerlijk groot, waardoor je een groot bed en een kast neer kunt zetten. Op deze verdieping vind je ook de balansventilatie, warm water boiler (200 liter) en de omvormer van de zonnepanelen. 

Tuin

De achtertuin is gelegen op het noordoosten en heeft achterin een vrijstaand houten tuinhuis. Deze is voorzien van elektra en ideaal voor het stallen van fietsen. Via de achterom kun je gemakkelijk met de fiets en containers weg. De tuin is deels voorzien van terras en deels voorzien van gras. Dit vereist weinig onderhoud waardoor je meer tijd kunt besteden aan het genieten ervan. 

Bijzonderheden

De woning is gebouwd met aandacht voor duurzaamheid en energie-efficiëntie. Dankzij de neutrale voorzieningen kun je genieten van een comfortabel en milieuvriendelijk huis. De gehele woning is voorzien van vloerverwarming en is een nul-op-de-meter woning.


A

Wilt u een notitie aanmaken bij dit object of wilt u deze volgen, maak dan gratis een (zoek) profiel aan om van deze en meer extra's te profiteren!

Reageer direct Delen op Facebook Download brochure

Plattegrond

Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding

Kadaster

Kadaster afbeelding

Bezichtigen

Aanvraag Bezichtiging: Puttingstraat 33 - 4564bh - 315.000,- K.K.


Welke kleur heeft onderstaande 'Verstuur' knop?