Alberdingk Thijmstraat 103 Terneuzen € 429.500,- K.K.
331m3
2
100m2
A
2013

Comfortabel wonen met twee slaapkamers en een prachtig uitzicht op Park Triniteit!
Op de bovenste woonlaag van appartementencomplex Maria van Artois vind je dit luxe en compleet afgewerkte appartement.
Met twee slaapkamers en een ruim balkon en ramen over de gehele westelijke gevel, biedt deze woning een fijne combinatie van ruimte, licht en comfort.
Bovendien is dit een bijzonder woningtype: van de 48 appartementen in het complex zijn er slechts zes met twee slaapkamers.


Wonen in de Maria van Artois
Het 55+ appartementencomplex Maria van Artois is in 2013 gerealiseerd naast het woonzorgcentrum SVRZ De Blide.
Bij het Grand Café van De Blide kun je terecht voor een kop koffie of dagelijks een warme lunch genieten. Daarnaast kan je gebruik maken van het zorgaanbod van SVRZ. Zo woon je zelfstandig als 55-plusser met de mogelijkheid van zorg en ondersteuning dichtbij.


Met de lift bereik je via de lichte gang het appartement op de derde verdieping.
Via de hal met modern gastentoilet, bereik je de ruim 50m2 grote woonkamer met open keuken en ruime opbergkast waar ook de CV-installatie en WTW-unit hangen.
Het gehele appartement afgewerkt met een fraaie parketvloer met vloerverwarming.


Dankzij de grote raampartijen is de woonkamer heerlijk licht.
Vanuit hier geniet je van het uitzicht op het groene Park Triniteit en stap je het zonnige balkon op waarvan ook een gedeelte overkapt is.
Een fijne plek om buiten te zitten en tot rust te komen. De keuken is ook van daglicht overgoten en is compleet uitgerust met inductiekookplaat, een brede afzuigkap, een combi-magnetron oven, koelkast en vaatwasmachine.


De royale hoofdslaapkamer van circa 15 m² beschikt over een ensuite badkamer met inloopdouche, wastafel en een tweede hangtoilet.
De tweede slaapkamer kan bv. als logeerkamer gebruikt worden en kan via een aparte deur van de badkamer gebruik maken.
Tevens kan deze kamer als hobbyruimte, strijkkamer of thuiskantoor ingericht worden.
In de aangrenzende berging bevinden zich aansluitingen voor wasmachine en droger.


Praktisch en comfortabel
De indeling maakt het appartement geschikt voor uiteenlopende woonwensen.
Bij het appartement horen op de begane grond tevens een eigen berging en een inpandige parkeerplaats met op afstand bedienbare in- en uitgang.
Zo ben je ook op het gebied van opslag en parkeren goed voorzien.
Voorschot servicekosten: €201,93 p/mnd


Jouw nieuwe thuis?
Zoek je een modern appartement met twee slaapkamers, een prachtig uitzicht, op een rustige locatie met zorg in de buurt? En zie jij jezelf hier misschien al wonen?
Neem contact met ons op en plan een bezichtiging!


A

Wilt u een notitie aanmaken bij dit object of wilt u deze volgen, maak dan gratis een (zoek) profiel aan om van deze en meer extra's te profiteren!

Reageer direct Delen op Facebook Download brochure

Plattegrond

Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding Plattegrond afbeelding

Kadaster

Geen kadasterafbeelding beschikbaar

Bezichtigen

Aanvraag Bezichtiging: Alberdingk Thijmstraat 103 - 4532cz - 429.500,- K.K.


Welke kleur heeft onderstaande 'Verstuur' knop?